aquaunion – čerstvosť, zdravie

Zavedeniu našich nových produktov na trh predchádza rozsiahla výskumná práca, analýzy odborných stanovísk a v neposlednom rade spotrebiteľských recenzií. Na základe mnohej, nanešťastie, najčastejšie negatívnej spätnej väzby, sme dospeli k rozhodnutiu, že zavedieme revolučnú novinku aj v oblasti pitnej vody pre našich kľúčových zákazníkov, a rovnako pre tých, ktorí sa rozhodli pre zdravý životný štýl. Nanešťastie je potrebné vyzdvihnúť, že kvalita pitnej vody sa v niektorých oblastiach nášho domova považuje za neuspokojivú, a v niektorých oblastiach v skutočnosti môže mať aj nepriaznivý účinok na zdravie. Potom, čo túto skutočnosť jednoznačne potvrdili aj akreditované skúšobné laboratóriá, nebolo viac pre nás otázne to, že na kvalitnú, zdravú, čistú a chutnú vodu má neodňateľné právo každý z nás!

Naše služby

Naše služby sme vyvinuli v rámci krajiny jedinečným spôsobom, predovšetkým s ohľadom na firmy a domácnosti – s cieľom prispieť k potrebe zdravého denného prísunu vody. Spoločnosť Aquaunion sa taktiež venuje predaju a distribúcii dávkovačov vody, vďaka ktorým bude pitný režim vždy poruke!

Divízia zameraná na pitnú vodu aquaunion

Človek súčasnej, modernej a uponáhľanej doby, je do takej miery nedostatočne informovaný o zdraví, že sme si pred viacerými desaťročiami vytýčili cieľ: musíme to zmeniť! Našu činnosť možno nič nedokazuje viac ako to, že aj po toľkých rokoch dokážeme povedať: neustále sa rozvíjame, čoraz viac ľudí sa k nám pridáva a preukazuje nám svoju dôveru.

Mysliac na zdravie našich kľúčových klientov, popri neustálych inováciách, rozširovaní palety produktov, považujeme za svoje poslanie využiť aj skryté poklady našej materskej prírody. Objavili sme taký zdroj vody, ktorá sa vďaka svojmu zloženiu právom zaradila do našej ponuky, ba čo viac, od roku 2015 sme sa stali výhradným distribútorom tohto „daru“ zeme. Voda, nami distribuovaná, vyviera z 130 metrovej hĺbky artézskej studne. Po úprave v Pí centrách sa dostáva do tvrdených, recyklovateľných galónov a vďaka moderným technikám ostáva dlho čerstvá.

„Aby ste porozumeli, akú hodnotu má pohár vody, musíte zažiť horúčavu a púšť.“

Zorán Stevanovic