O nás

Aquaunion

– čerstvosť, zdravie

História spoločnosti Aquaunion sa začala písať už v roku 2010, kedy sme skúmali účinky vody na ľudský organizmus. Už vtedy sme sa rozhodli vydať sa jedinou cestou: cestou vynikajúcej kvality našich produktov, na ktorej nepoznáme kompromisy, a túto filozofiu spoločnosti dodržiavame dodnes.

V znamení kvality sme hľadali najlepších odborníkov do vedenia našich divízií, potravinárskych inžinierov, odborníkov na logistiku, doktorov hydrogeológie pre vodné pramene a dodávateľov spĺňajúcich naše najvyššie kritériá kvality. Trvalo nám takmer 3 roky, kým sme túto prácu uskutočnili, a z našej výrobnej linky vyšla prvá fľaša s vodou z nášho vlastného prameňa.

Najvyššia kvalita

Naša spoločnosť nielenže disponuje najprísnejšími potravinárskymi certifikátmi, ale vyžaduje aj od našich obchodných partnerov najvyššiu kvalitu, a preto ich podrobuje prísnym kontrolám. Filozofiou našej spoločnosti je poskytovať zákazníkom najvyššiu kvalitu, preto nás naši zákazníci veľmi často odporúčajú.

Pozrite si video o našej spoločnosti.

Spolupracujeme aj s veľkými korporáciami ako BMW, v potravinárskom segmente giga spoločnostou Mondelez, ale poskytujeme služby aj slovenskej vláde. Na spotrebiteľskom trhu sme prítomní už vo viac ako 10 000 domácnostiach a zásobujeme ich pitnou vodou najvyššej kvality. 

Keď hovoríme, že kvalita a spokojnosť našich zákazníkov sú pre nás naozaj najdôležitejšie, myslíme to vážne. A práve to reprezentuje pramenitá voda Aquaunion

Plnenie

Náš prameň sa nachádza v žitnoostrovskej zóne pitnej vody v Jahodnej, priamo v regióne Malého Dunaja. Už dávno vieme, že v tejto oblasti sa nachádzajú zdroje najkvalitnejšej pitnej vody. Voda sa z prameňa odvádza nerezovým potrubím, čím sa zachováva jej čistota.

Proces plnenia prebieha v chránenom prostredí pomocou vysokokapacitného plniaceho automatu v uzavretom systéme pod pretlakom. Pretlak sa vytvára sterilným vzduchom, ktorý zabezpčujú vzduchové filtre americkej výroby. Voda určená na plnenie tak vôbec neprichádza do kontaktu s vonkajším vzduchom.

Pred vstupom do plničky fľaše prechádzajú najprv vizuálnou kontrolou a následne predumývacím procesom. Potom nasleduje viacfázová dezinfekcia. Následne sa sterilné fľaše na automatickej linke naplnia krištáľovo čistou vodou, ktorá môže byť podľa požiadavky pramenitá voda, Pí voda alebo sýtená verzia v 1,5 l balení. Po nasadení vrchnákov sa hotový výrobok obalí zmršťovacou fóliou. Pred použitím sa sterilizujú aj vrchnáky. Celý plniaci cyklus sa pre zabezpečenie kvality online monitoruje a priebežne laboratórne kontroluje.

Aquamaty

Ľudia čoraz viac dbajú o svoje zdravie, preto je používanie aquamatov na vodu aj v domácnostiach dnes už bežné. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie majú aj mnoho ďalších výhod: nemusíte nosiť ťažké fľaše z obchodu, nevzniká plastový odpad a teplá a studená voda sú po stlačení tlačidla okamžite k dispozícii. Ďalším veľmi dôležitým prínosom domácich automatov na vodu je to, že deti si oveľa radšej vyberú vodu ako sladené a nezdravé nealko nápoje. Používanie dávkovača je pre nich zábavou.


„Aby ste porozumeli, akú hodnotu má pohár vody, musíte zažiť horúčavu a púšť.