Aquamaty

Výdajníky vody

(aquamaty)

sú určené pre ohrev, chladenie a hygienický výdaj barelovej Pí vody, dodávanej v zapečatených vratných plastových fľašiach s objemom 18,9 a 11 litrov, alebo sklenených fľašiach s objemom 16,5 litra.

Výhodu, ktorú naše výdajníky vody majú, oceníte v domácnosti i na pracovisku, pretože máte k dispozícii studenú vodu na osvieženie, ale aj horúcu vodu, ktorú môžete použiť na zalievanie instantnej kávy, čaju a polievok.

Súčiastky, ktoré sa dostávajú do priameho styku s pitnou vodou, sú vyrobené z nerezového plechu, alebo z hygienicky nezávadných plastov. Odkvapkávacia tácka je umývateľná v umývačke riadu. Aquamaty sú vďaka svojej kvalite a vysokému výkonu s veľmi nízkou energetickou náročnosťou využiteľné kdekoľvek, kde je dôležité dodržiavať pitný režim.

Rovnako ako chladnička, mikrovlnka, rúra, aj aquamat by mal byť súčastou moderného domova.

Prednosti:

máte vždy k dispozícii čerstvú, zároveň studenú alebo aj horúcu pramenitú vodu
je veľmi pohodlný pritom šetrný k životnému prostrediu
pri aquamate si deti oveľa radšej vyberú pramenitú vodu, než nezdravé sladené nápoje
neporiadok spôsobený pet fľašami z vášho domova zmizne navždy
nemusíte vylievať z fliaš zbytky vody

Vyberte si ten svoj!

Získajte jednoduchý prístup k čistej a osviežujúcej pramenitej vode. Bez ohľadu na to, či dávkovače používate doma, v kanceláriách alebo vo verejných priestoroch, získate praktické riešenie pre udržanie hydratácie počas celého dňa. S ich užívateľsky prívetivým dizajnom a efektívnou funkciou sa aquamat stane obľúbenou voľbou pre tých, ktorí chcú podporovať zdravé hygienické návyky vo svojom každodennom živote.

Stolové

aquamaty

Stojanové

aquamaty

Elektrické

aquamaty

Kompresorové

aquamaty